| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune un televizor la care se pot uita 2 persoane deodata stiu ca am vazut acum ceva timp la stiri ca s-a lansat si acum ca vine black friday poate imi pot permite si eu unul.
va rog sa imi lasati link catre televizor

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui.La un televizor se pot uita atatea persoane cate pot incape in camera sau incinta in care se afla tv-ul.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred ca userul se refera la televizorul in care se pot vedea 2 programe concomitent!

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu a stiut sa explice.

| dannys a răspuns:

Eu am Samsung S9C OLED si se poate vedea 2 programe diferite la el

| Danzell a răspuns:

Tehnologia la care te referi se numeste Picture in Picture... sau prescurtat PIP.

| FanulMeu a răspuns:

Ok nu am fost desstul de precis adica sa se poata uita 2 persoane la programe diferite

| darrio2007 a răspuns (pentru FanulMeu):

Asa mai merge.

| originalbow a răspuns:

Incearca aici pe 20 sunt reduceri mari http://bit.ly/1SZqVX4