| CataGaming666 a întrebat:

Cine imi poate sugera niste boxe pentru un dormitor?

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Daca vrei puternice cauta boxe de podea (standfloor) de la akai, Sony si un amplificator pe masura si vei asculta muzica nu zgomot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei mai mari, adica cu putere mai mare, intre 100-300 w sau mai usoare, de camera, mai lente ca sa spun asa ca sa stiu ce caut.

| CataGaming666 explică (pentru anonim_4396):

Pai destul de puternice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CataGaming666):

Ok sefule, eu iti voi recomanda imediat ceva, dar sa nu zici ca sunt prea scumpe. nu sunt nici foarte mari nici prea miciwinking

| Andr3y25 a răspuns:

Iti sugerez Genius SW-5.1 1005. Eu am din astea si sunt bune