| perfectman a întrebat:

cine ma poate ajuta? am o problema atunci cand incarc un video pe youtube, pana acum totul era bine, dar odata ce am incarcat filmuletul, observ ca imaginea este schimonosita, turtita, ingustata, cum vreti. Si folosesc acelasi program de editat ca si pana acum, acelasi format wmv dar de ce se intampla asta nu inteleg, va rog HELP! sad

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Au ei niste probleme, poate o sa se rezolve, poate chiar tu (pc), in fine incearca pe alt cont straight face.
Pa, pa! Multa Bafta!

| perfectman explică (pentru LeMousiqe):

Mersi.

| LeMousiqe a răspuns (pentru perfectman):

Cu placere, sper sa fie adevarat.

| perfectman explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=tjI8HfZRKZM gata, pana la urma am reusit, nici acum nu stiu care-i cauza :D

| MosquitoLIB a răspuns:

S-ar putea sa fie de la rezolutie. Incearca sa folosesti de exemplu 1280x1024 sau 1920x1080.

| perfectman explică (pentru MosquitoLIB):

M-am gandit si eu ca poate e de la rezolutie, dar pe PC e tot normal, numai pe youtube arata asa. in plus, celelalte video-uri pe care le-am incarcat pana acum, au aceeasi rezolutie si acelasi format.