| catalyn315 a întrebat:

Cine ma poate ajuta putin. nu stiu cum sa dezactivez putin antivirusul. cine ma poate ajuta? antivirusul meu e asa :http://imageshack.com/a/img691/5915/yidm.png

Răspuns Câştigător
| Albnegru10 a răspuns:

Click cu dreapta pe iconita din tray, dreapta jos si ai optiunea "disable"

2 răspunsuri:
| bilopart a răspuns:

Nu ar trebui sa faci asta, cred ca vrei sa faci asta pentru a rula un soft pe care antivirusul il detecteaza ca fiind daunator, sau vrei sa iti mearga pc-ul mai rapid pentru a juca cv.

| NswSzk3z a răspuns:

Click dreapta pe icoana apoi apesi disable