| vulcan86 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un driver? Problema e in felul urmator: am instalat pe un pc vechi un windows xp profesional servicepack 3 (32bit) si nu gasesc driver pentru internet. Am incercat cu vreo 10 drivere pana acum dar nu merge niciunul si sunt sigur ca blaca de retea este buna pentru ca aveam net cu windowsul anterior. Placa de retea este Broadcom NetXtreme BCM5782 Gigabit Ethernet Controller. Funda pentru cel mai bun raspuns! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.broadcom.com/support/ethernet_nic/downloaddrivers.php

8 răspunsuri:
| vulcan86 explică (pentru viktorxxx):

Pe linkul care mi l-ai dat sunt tot felul de drivere, dar nu inteleg de ce au toate in jur de 200 de kb?

| AgathaRo a răspuns:

Funda?

| Tagaso a răspuns:

Descarcă programul, pune-l pe un stik http://drp.su/download.htm

| vulcan86 explică (pentru Tagaso):

Apreciez foarte mult ajutorul tau dar cum crezi ca as putea sa gasesc ceva cu acest program daca nu am net pe pc deloc?

| Tagaso a răspuns (pentru vulcan86):

De la un prieten, cu nici un alt program, sau driverul nu poți să-l descarci de la tine

| vulcan86 explică (pentru Tagaso):

Eu am easy driver navigator dar nu potz face nimica cu el ca ar trebui sa am o sursa de net pe pc ca sa stie programul ce sa descarce pentru placa de retea. Nu are niciun rost ca sa caut pe pc-ul altuia sau pe al meu ca o sa caute driverele pc-ul respectiv.