| VladGH a întrebat:

cine poate sa imi spuna daca laptopurile de la Toshiba sunt bune, cine are experienta cu ele. Treaba este ca sunt in Italia si la un pret de pina la 400 euro am gasit un laptop Toshiba cu cele mai bune caracteristici pentru suma asta. Acesta sunt cracteristicile : TOSHIBA C55D-A-12H
TOC55D-A-12H - Notebook - processore AMD A4-Series A4-5000 - RAM 6 GB - Hard Disk 500 GB - Schermo 15.6 - scheda video Radeon HD 8330 + 8550M Dual Graphics /1 Gb dedicati - Wi-Fi - WebCam - Bluetooth - Windows 8. Adica nu stiu sa ma arunc la el sau sa aleg altceva? Am mai auzit ca in domeniul laptopurilor Toshiba este cam slabut. Deci ce imi sugeriti? FUNDA.

3 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Pare bun big grin

| VladGH explică (pentru LoLiPoP101):

Stiu ca pare bun dar, nu stiu daca este buna aceasta marca, cit o sa ma slujasca aceasta marca laughing

| BlackBoyHD a răspuns:

Este bun iar daca il iei nou Toshiba iti da garantie No Metther What (nu conteaza ce se intampla) plus ca nu prea conteaza marca prea mult conteaza si componentele!