| justmisterious a întrebat:

Cine stie sa ma lamureasca intr-o chestiune ce tine de Google Drive pentru mobil? De ce daca il instalez pe telefon si vreau sa incarc ceva pe contul meu mi se ocupa instantaneu toata memoria telefonului, desi eu nu descarc niciun fisier existent in cont, doar adaug? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| darrenhaayes a răspuns:

Tot drive ul se descarca in memoria disponibila, sigur il vrei pe tel?

| justmisterious explică (pentru darrenhaayes):

Si nu pot evita sa se descarce? Nu il vreau pe telefon neparat, dar as fi vrut sa pot salva direct de pe telefon date in drive.