| DjVirusVrs a întrebat:

cine știe vreo aplicat pe telefon sa traducă tot ce scriu din romana in direct unde scriu eu ori unde engleza și când primesc mesaj pe cheat ori ce limba sa îmi traducă în romana. Mai pe scurt Cum scriu eu acu ea sa îmi scrie în engleza aci din prima.

3 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Eu iti recomand google translate pentru ca e utila la orce situatie si ppate traduce in mai multe limvi

| DANNY1004 a răspuns:

Nu exista aplicatii care sa traduca cum trebuie fraze intregi din romana in engleza si invers.
Plus ca tie ti-ar trebui in primul rand o aplicatie care sa traduca din 'romana' in romana.

| Fish_Mihai_1998 a răspuns:

ITranslate - Free Translator