| adeadeliina a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de facebook si a intrat pe facebook-ul meu si a vorbit cu o persoana pe care am blocat-o. Acum mi-am schimbat parola si nu mai am probleme ^_^. Intrebarea este laughing : cum pot vedea conversatia pe care au avut-o "hack-erul" si persoana blocata?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta in mesaje, daca nu e acolo si a fost stearsa nu mai vezi nimic

| Jipa95 a răspuns:

Daca conversatia nu apare la toate mesajele, inseamna ca a sters-o si nu mai poti vedea acea conversatie.

| Ottakringer a răspuns:

Pai daca ai blocat-o nu iti mai apar mesajele. Incearca sa o deblochezi si dai la mesaje. Daca nu incearca sa ii dai un mesaj si o sa iti arate daca ai vorbit sau nu cu persoana aia.