| Daniel235 a întrebat:

Cred ca stiti ca la placile nVIDIA este acea setare digital vitabrance care daca o dai la 100% se vad culorile foarte vii. La amd este o setare de genul? Sau pot face sa se asemene?

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Nvidia are placi grafice axate pe detalii intelegi amd pe performanta deci daca cauti doar sa se vada bine alege un nVIDIA (amd pentru fps sti).

| Daniel235 explică (pentru EneCristian):

Pai doar ce mi-am schimbat-o de la nVIDIA pe amd, si vreua sa stiu daca pot sa fac tot ceva de genul, este posibil?

| EneCristian a răspuns (pentru Daniel235):

Cauta in setarile grafice insa nu pot promite nimic ti-am zis de ce.