| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa imi dau banii pe un ventilator usb pentru laptop si mini boxe(boxe portabile)?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

De ce sa cumperi mini boxe?
nu ai difuzoarele de la laptop?
cat priveste cooler-ul nu cred ca merita banii.
ca sa-l ventilezi, asaza-l pe o ladita din plastic din aceea joasa pentru fructe(pentru lamai. gasesti pe la supermarket sau prin piata, gratis), sa nu stea direct pe masa(birou).

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Cumpara-le sau doneaza printr-un SMS la 848, 2 euro pentru o cauza nobila. Iti vei cumpara ventilator, nu-i asa? happy

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Ventilator si 2 euro. Dar ma mai gandesc.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Ventilator poate trebuie, poate nu, poate il tii in brate, si trebuie, sau il tii pe birou si nu trebuie. Dar poti sa iti iei casti la 8 lei, si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| redlynx90 a răspuns:

Boxe portabile nu e mai simplu sa folosesti boxele de la laptop si la ventilator ar fi o chestie doar daca nu cumva ai pc-ul tip mai nou si are acel cooler care nu se incalzeste oricat de mult ar fi laptop-ul deschis happy
O zi buna!

| CiucaDenis a răspuns:

Sar merita.

| ROBERTINHO4 a răspuns:

Depinde.De ex.:daca stai mult pe laptop ar trebui sa iti iei ventilatorul, iar boxele sunt doar daca asculti muzica