| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca GTA 4 ruleaza pe un procesor Intel dual core 2.00 Ghz si placa video nVIDIA geforce 9400 gt?

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Aici ai pagina cu necesitatile minime si recomandate http://support.rockstargames.com/......for-GTA-IV
ar trebui sa mearga destul de bine cu toate ca procesorul nu este cine stie ce dar se incadreaza intre minim si recomandat, acuma depinde si de sistemul de operare si de RAM.

| GrandTheftAutogamer97 a răspuns (pentru al3xander):

Pai am 4 gb ram si windows 7 profesional 32-biti

| al3xander a răspuns (pentru GrandTheftAutogamer97):

Deci ar trebui sa mearga cum trebuie, desigur nu la detalii maxime.

| CinevaNou a răspuns:

Eu zic sa te gandesti la gta5.

| GrandTheftAutogamer97 a răspuns (pentru CinevaNou):

Lasand la o parte gta 5, eu doar vreau sa aflu daca gta 4 ruleaza pe cerintele de mai sus

| CinevaNou a răspuns (pentru GrandTheftAutogamer97):

Daca e laptop n-o sa mearga. Pe pc s-ar putea sa mearga abia abia la minim