| Iunix a întrebat:

Cu ce program pot să creez animații 3D? Să arate cam așa https://www.youtube.com/watch?v=TFISrJ9JQFY.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e facuta in Adobe after efect, nu e usor de loc sa lucrezi cu el, dar inveti din tutorialewinking

| Narcys21 a răspuns:

Nu este in After Effect, Dani foloseste pentru modelare Maxon 4D, intr-adevar este greu sa lucrezi, si prea putin inveti din tutoriale, insa te prinzi singur daca petreci putin timp...mai apoi, il randezi (se randeaza in fotografii) apoi de abia ajungi la After Effects, unde il introduci ca,, Footage-retain layer stiles" si creezi compozitie cu video-ul tau, si trebuie sa folosesti un efect care se afla in program pentru a-l putea introduce fain, iar apoi, sa para cat mai realistic, adaugi cateva efecte de culoare, pentru a se estompa diferentele dintre modelul tau si video-ul de baza.

Funda?