| Sulumache a întrebat:

cum bag pozele facute cu un Sony cyber shot de pe memoria aparatului pe cardul de memorie i-am cumparat card cand bag cardul arata pozele de pe card cand il scot imi arata pozele de pe aparat cum pot sa le bag pe toate pe card? dau fundawinking

1 răspuns:
| AliceLavigne a răspuns:

Conectezi aparatul cu USB la PC (fara cardul introdus) si ar trebui sa iti deschida un folder cu pozele din aparat. Dai CTRL X la pozele din folder si le treci in PC cu CTRL V. Apoi introduci cardul in PC si le muti din calculator in card.
Stiu ca e complicat dar nu cred ca exista o alta variant sau daca exista eu nu o stiu fara aparatul respective in fata.