| UnSimpluRoman a întrebat:

cum fac ca de cand am discord pe pc nu s-a mai intamplat pana acum imi apare update failed si nu merge sa il mai folosese ce fac?

9 răspunsuri:
| 2007teen a răspuns:

Sterge aplicatia pentru desktop, aduce tot felul de probleme, si poti folosi varianta online.

| UnSimpluRoman explică (pentru 2007teen):

Am incercat si asta dar voiam sa il am in pc....ca asa acum stau pe net...

| 2007teen a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Nu am inteles prea bine raspunsul tau, dar pagina de discord are 2 optiuni, descarcarea aplicatiei sau versiunea online. Spor!

| UnSimpluRoman explică (pentru 2007teen):

Pai pe online sunt acum si sa descarca e problema care am intrebat cu failed update....doar spuneam ca e mai simplu daca ar fi mers direct pe pc

| 2007teen a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Aa, eu am avut multe probleme cu aplicatia pentru pc, asa ca am renuntat. Cred ca are ceva bug-uri, sau chiar virusi.

| UnSimpluRoman explică (pentru 2007teen):

Atunci raman la online mersi oricum

| PolitiaGramaticii a răspuns:

Cum fac atunci cand* POLITIA GRAMATICII