| Vali215 a întrebat:

Cum fac să imi apara din nou numarul de mesaje pe Whatsapp? Nu-mi mai apare numarul de mesaje de cateva zile. Mentionez ca am un Huawei P8 Lite

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dezinstalează aplicatia si apoi, instaleaz-o din nou. Dar înainte, nu uita să faci un backup manual la conversațiile din WhatsApp, pentru a păstra istoricul conversatiilor.
Încă ceva: vezi dasa la setarile telefonului, unde scrie "Notificări", ai bifat primirea acestora.