| LV_Adita_1995 a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc cereri de prietenie pe facebook? Adica lumea cand imi da cerere sa spuna"Acest utilizator nu mai primeste cereri, dar in schimb il urmaresti". Scuzati categoria.Dau funda cui imi explica cum.

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Faci asa, intri la setari, la privacy si ai acolo optiunea "cine imi poate trimite friend request" dar sunt doar 2 optiuni : toata lumea sau prietenii prieteniilor tai. deci nu ai cum sa faci sa nu primesti deloc

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Nu se poate.