| SporeBox a întrebat:

Cum fac sa nu mai vada prietenii mei de pe Facebook ce postez in grupuri?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e grup public n-ai cum, tot o sa vada.

| SporeBox explică (pentru Adry05):

Numai cei din grup pot vedea postarile si ei nu sunt in grup. Exista vreo setare in contul meu?

| Adry05 a răspuns (pentru SporeBox):

Nu are cum. Daca postarile sunt setate sa fie vazute doar de membrii grupului ei n-au cum sa vada nefiind in grup. Daca ei vad, inseamna ca postarile sunt deschise si pentru cei din afara iar lor le apare pentr ca tu postezi acolo si le apare cam orice activitate faci. N-ai cum sa stergi aia, tine doar de confidentialitatea grupului.

| SporeBox explică (pentru Adry05):

Multumesc

| Sekim a răspuns:

Salut
Daca prietenii tai sunt in aceleasi grupuri in care esti si tu, este normal sa vada. Poti sa le dai block si nu vor mai vedea nimic.

| mngzx a răspuns:

Stergi contul happy. Funda?happy

| BurteaSebastian a răspuns:

Daca nu sunt si ei in grup nu vor vedea.
Singura metoda ar fi sa le dai block sau sa fie scosi din grup.