| Bogdan2111s a întrebat:

cum fac sa se salveze parola automat pe browser adica parola de la facebook etc, pe opera sau mozila va rog frumos spuneti-mi si mie sa se salveze automat nu sa ma intrebe daca vreau sa o salvez, daca este un program ceva va rog ziceti-mi si mie

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La Facebook bifeaza casuta Nu ma deconecta. Dupa ce iti introduci datele.

| miTzuliK93 a răspuns:

Nu cred ca exista un anumit program / functie care sa faca exclusiv in asta. Si in fond, la ce bun? Oferirea memorarii parolei se face doar o singura data cand te loghezi pe un site; dupa aceea, cu un singur click, formularul de log in se va completa automat. Tu practic vrei ceva anume care sa te scuteasca de UN SINGUR click in plus.

Iti poti face chiar cont de Google Chrome daca folosesti Chrome, si cand stergi istoricul debifezi optiunea "Sterge parole salvate". Si o sa ai parolele salvate mereu.