| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Cum imi pot face propria retea Wi-fi?

4 răspunsuri:
| Kreisegger a răspuns:

Salutare, ca sa iti faci propria ta retea wifi trebuie sa iti cumperi sercer privat ds internet la care doar tu ai acces, trebuie sa iti cumperi vpn si multe altele, dar costa foarte mult, cei care isi fac retea privata sunt hackeri sau oameni politici, firme etc, daca esti o persoana simpla nu ai nevoi de asa ceva

| PainTech a răspuns (pentru Kreisegger):

Ce treaba are o "retea" wi-fi cu un server VPN?
Wi-fi e doar "metoda" de conectare a doua dispozitive prin unde radio.

| PainTech a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi cand zici "propria retea Wi-fi".
Te referi la tethering?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Kreisegger):

Ce mah? Cu un simplu router iti faci o retea de wifi. Ce treaba are vpn ul?