| YoChriss a întrebat:

Cum pot descarca de pe telefon si tableta jocuri si aplicatii cu Mobogenie? Caut jocuri sa descarc si ma trimit pe google play sa le iau, iar din recenziile altor utilizatori reiese ca ei pot descarca de pe Mobogenie. Cum pot descarca de pe Mobogenie, fara sa ma trimita pe Google Play?

3 răspunsuri:
| bestintheworldnarcis a răspuns:

Ok fi atent iti trebuie un cablu usb (usebe) care intra in telefon si calculator.
2 descarci mobogine pe calculator si telefon.
3 ei jocurile de pe mobogine si le bagi cu cablul usb in tel.
4 te joci. atat sper ca ti-am fost de ajutor

| YoChriss explică (pentru bestintheworldnarcis):

Stiu si varianta asta. Ma refeream DIRECT din magazinul Mobogenie de pe telefon.

| bestintheworldnarcis a răspuns (pentru YoChriss):

Nu ai cum altfel