| stefstefansteff123 a întrebat:

cum pot face un chestionar in care restul pot răspunde plătind 1 sau 2 euro? Se poate face pe Patreon?

6 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Buna! Nu am auzit de asa ceva, dar crezi ca cineva ar da bani pe asa ceva?

| Violleta2022 a răspuns:

Iti imaginezi ca, facand tu un chestionar si asteptand ca lumea sa vina sa-ti completeze chestionarul, tu esti ala care trebuie sa platesti 1-2 euro, stii asta?
Odata ce tu ceri acel serviciu, fii pregatit sa si platesti pentru el!
Ceea ce vrei tu, se cheama marketing si se plateste la greu, daca soliciti asa ceva.
Daca vrei sa-l pui pe un anume site, atunci platesti servgiciile acelei companii, inclusiv 100 sau 1000 de formulare completate, cu banii in avans.
Asta este ordinea corecta a lucrurilor, cand ceri un serviciu, fii pregatit sa platesti!

| stefstefansteff123 explică (pentru Violleta2022):

Iti imaginezi ca era vorba de un forum? Îți dai seama ca pe acel forum sunt mai mult de 43 de donatori lunar ce susțin forumul cu mai mult de 5 euro?

| Violleta2022 a răspuns (pentru stefstefansteff123):

Inca nu am gasit vreun forum unde donatorii sa plateasca pentru a completa un cehstionar./
Cred ca ai vise si habar nu ai despre ce vorbesti.
Eu una, am donat o gramada de bani, dar niciodata unui care vrea sa-i completez un chestionar, pentru ca nu mi se pare normal
Poate ar trebui sa ma platesi tu pe mine, ca-ti completez fomularul, nu vice versa.

| stefstefansteff123 explică (pentru Violleta2022):

Pentru ca nu ai habar pe ce se bazeaza forumul. Ca atare te rog sa taci din gura, am pus o intrebare, iar tu mi-ai dat un raspuns ce nu ma interesa happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru stefstefansteff123):

La cata aroganta si prostie afisezi, nu ai decat de pierdut in viata.