| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot filma un joc de pe calculator cu programul de inregistrat video CamStudio? Cum pot face sa nu filmeze sunetele externe, doar cele interne si care ar fi cel mai bun format video? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Clarx a răspuns (pentru Gabriel_Robert_1993):

Am inregistrat programul, dar nu imi inregistreaza full screen, cu toate ca am selectat sa inregistreze full screen. Ce trebuie sa fac ca sa-mi inregistreze full screen?

| Clarx a răspuns (pentru Gabriel_Robert_1993):

Am vizionat clipul si am facut tot ce ai spus, dar tot nu am reusit sa filmez full screen iar uneori calitatea lasa de dorit. Vreau sa filmez secvente din jocuri cum ar fi Age of Empires 3, Rise of Nations, War Thunder. Se pot face alte setari pentru a filma full screen? Daca nu poti sa-mi recomanzi alt program?