| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana pe Instagram sau Facebook cu o poza? Am incercat cu Google images sau Google Lens dar nu a mers.DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti face asta. Se poate sa gasesti doar daca e ceva vreo vedeta, cu poze multe pe internet, dar nici acolo nu sunt sanse foarte mari.
In concluzie, nu poti gasi pe oricine doar cautandu-i imaginea pe google

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu poti, ce tine de Facebook doar pe Facebook se gaseste. Poti sa cauti cauti cat vrei pe Google sau alte platforme.

Seara faina!

| cfrtobias a răspuns:

Nu cred ca poti, poate mai bine cereai personal

| Balalau95 a răspuns:

Te duci la ghiciotoare
funda? big grin

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Salut! Nu poti!