| Canndii a întrebat:

Cum pot instala Powerpoint 2010 gratis? am incercat tutoriale de pe net si la final imi da error straight face
Am nevoie pentru o prezentare la geografie.

Funda!

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Cauta pachetul Microsoft Office 2010 pe net si descarca-l. Iti va descarca tot pachetul de programe: Word, PowerPoint, Excel, etc. Sunt super utile si cu siguranta iti vor mai folosi.

Răspuns utilizator avertizat
| gelu1970 a răspuns:

Probabil ai in registru ramasite de la o instalare anterioara de office. exista o utilitate in pagina Microsoft pentru eliminarea acelor ramasite.
presupun ca asta e cauza din ceea ce ai scris. sunt si alte cauze insa asta e foarte frecventa. pacat ca nu ai scris eroarea ce iti afiseaza

| Canndii explică:

''This download is no longer available. This could be due to the program being discontinued, having a security issue or for some other reason''