| Clarx a întrebat:

Cum pot instala soft-ul pe telefoanele Samsung E2510 si Samsung GT-E2550? Cand incerc sa aprind telefoanele apasand tasta de pornire, imi apare doar un fundal alb. Dau funda pentru raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| floringabor a răspuns:

Inseamna ca este dus display-ul si in aceasta situatie nu se mai poate face altceva decat sa mergi la reparatii telefoane sa iti schimbe softul

| Clarx explică (pentru floringabor):

Dar nu pot sa fac eu singur asta? Unii indivizi spuneau ca o pot face si singur?!

| floringabor a răspuns (pentru Clarx):

Daca ai soft de telefon o poti face. Deci trebuie inlocuit softul din telefon

| Clarx explică (pentru floringabor):

Dar cum pot inlocui soft-ul? Poti sa-mi dai un link cu un astfel de program si pasii pe care trebuie sa-i urmez?