| AndreiRadu00 a întrebat:

Cum pot moda eu singur un xbox 360 rgh/jtag mai simplu sau ce dezavantaje pot avea cele doua.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu mai fi un gandac zgarcit si mergi la cineva cu experienta sa o modeze. Sau vrei sa faci foc de artificii de dupa revelion?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ai nevoie de cunostinte de electronica, de indemanare, ceva scule si experienta in lipire si dezlipire componente electronice.Se pot arde foarte usor.

| AndreiRadu00 explică (pentru TrăieşteClipa):

Am auzit ca se poate moda si prin usb sau cd

| AndreiRadu00 explică:

Aveam impresia ca bot sa fac asta prin un usb sau dvd credeam ca merge doar prin o schimbare de soft

| V3r0m0n a răspuns:

Nu iti recomand sa il modezi singur, nici macar sofware. hardware nici nu mai vorbesc. Personal. iti recomand sa il modezi hardware, la un electronist.