| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot recupera fișiere șterse(muzică) de pe telefonul mobil(cu sistem de operare Android)? Ce program să folosesc. Dau fundiță!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca muzica a fost in memoria telefonului, atunci nu ai cum.
Daca muzica a fost pe card-ul de memorie (micro SD), atunci se scoate card-ul din telefon, se introduce intr-un cititor de card, iar dupa ce card-ul este "vazut" din calculator (ca un nou disc) poti folosi orice program de recuperare, de exemplu "Recuva".
Atentie! Multe fisiere pot fi deteriorate sau suprascrise, devenind ne-utilizabile.

| gelu1970 a răspuns:

Dr fone Android. problema e ca nu e free

| m1dn1gh7 a răspuns:

Salut, in "Descarcari" trebuie sa-ti ramana toate fisierele DESCARCATE, daca melodia a fost trimisa prin Bluetooth sau copiata pe card, ma indoiesc sa se poata recupera.