| Valentin1321 a întrebat:

Cum pot să decodez un telefon Alcatel onetouch pixi3.4?
Imei:357487070995178
Telefonul​ e codat pe Orange
Am nevoie urgenta de voi
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

La orice GSM ti-l poate decoda. Decodarea costa de la 20 la 100 de lei, în funcție de telefon.Se poate și online, prin imei, dar acel cod trebuie plătit și el.Cel mai bine este sa te duci personal sa rezolvi, decodarea se poate face și pe loc, în câteva minute.Deoarece ai Alcatel o sa te coste destul de puțin. Bafta!

1 răspuns:
| InteractiV a răspuns:

Cauta pe Youtube sau mergi la un service. Este riscant sa incerci tu sa faci acasa ceva, poti strica telefonul. Te pui la 40-50 lei?