| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac ca atunci cand ma imprietenesc cu cineva pe facebook sa nu vada nimeni?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vorbesti cu Tucanberg ala sa-ti faca un Facebook doar pentru tine si prieteni!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate

| CristinaDanciu a răspuns:

Păi ca să nu-ţi vadă nimeni prietenii pe Facebook trebuie să procedezi astfel:
1. Intri la tine pe profil şi după în lista de prieteni.
2. Acolo în dreapta listei de prieteni este un semn, dai click pe el.
3. După ce ai dat click pe acel semn alegi "confidenţialitate", iar după aceea îţi va arăta "Cine poate să îmi vadă lista de prieteni?" (sau ceva de genul) şi schimbi acolo unde scrie "toată lumea" sau "prieteni" în "doar eu". Şi aşa nimeni nu o să-ţi mai vadă prietenii.
Mult succes!