| InvincibleKillZ a întrebat:

Cum pot sa imi fac PC-ul sa mearga mai repede? In special pentru multe FPS la jocul SA:MP big grin, detaliile PC-ului meu:
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600. xpsp_sp2_qfe.070227-2300)
Language: English (Regional Setting: Romanian)
System Manufacturer: Hewlett-Packard
System Model: HP dx5150 SFF
BIOS: )Phoenix - Award WorkstationBIOS v6. 00PG
Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, MMX, 3DNow, ~2. 0GHz
Memory: 894MB RAM
Ofer funda! ^_^

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja daca ai XP e clar.Nu mai primeste actualizari de ceva timp.

| InvincibleKillZ explică (pentru darrio2007):

Stiu, trebuie sa schimb Windows-ul, dar ma gandeam ca se poate face ceva la cel de acum big grin

| CPAElites a răspuns:

Ce placa video ai? Daia integrata =)