| Alberto9065 a întrebat:

Salut TPU
Cum pot să îmi schimb emoticoanele de la tanstatura sau să mai adaug? Am Android.

1 răspuns:
| Maskoff a răspuns:

Buna! Sper sa te ajute:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jb.gokeyboard
Și dacă nu îți plac emoticonele pe care ți le dau ei acolo, poți să cauți o altă aplicație de genul. Eu p-aia am avut-o si a fost cea mai ok.
Dar s-ar putea să îți viruseze telefonul și să se miște mai lent. Plus ca mai sunt și reclamele care nu dispar decât dacă cumperi versiunea pro