| Alex_Alecsandru_1996 a întrebat:

cum pot sa instalez jocuri pe psp cu telefonul stiu ca era o metoda cu un cablu care intra in telefon si scoate cap usb (il am ) si iti trebuie un cablu care intra in psp gen mufa speciala pentru psp (il am) dar cand conectez telefonul la prin cablul acela si intru in USB Connection imi apare Please wait...
Si oricat l as lasa asa nu merge.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Si cam ce jocuri intalezi tu cu telefonul in psp, nu ca as crede ca asa ceva functioneaza, ma gandesc de ce exista si cablul acela.Cea mai simpla metoda pe care ti-o pot recomanda e sa modezi fumos psp-ul iei jocurile de pe FL le bagi pe card si spor la joaca.