| virus29 a întrebat:

Salut >TPU cum pot sa intru pe un server pentru a juca counter strike in retea, sau cum fac un server la counter 1.6, funda si respectele mele, salutare

Răspuns Câştigător
| Alex1886 a răspuns:

Mai intai cauti pe google server e cs, apoi dai copy la adresa, intri in cs dai find servers dai favorites dai add server dai paste si dai 2click pe el si gta. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| nimenisinimik a răspuns:

Este simplu deci intri in cs si apes pe tasta de sub esc adica `, dupa acea scrii asa :connect (si aici copiezi ip serverului sau numele) si dai enter, vei fi conectat la server, bafta

| tigru1991 a răspuns:

Intri pe site si copiezi ala de acolohappydupa intri in CS si apesi pe TAB dupa scrii acolo jos CONNECT (si scrii serverul.) incearca, sper sa iti meargaFunda?