| Dum4ass a întrebat:

Salut TPU cum pot sa scap de toolbarurile de sus de la mozila?

Răspuns Câştigător
| peru a răspuns:

Te uti sus. la pagina de internet. sus stanga ai -VIEW- si dai la -TOOLBARS- iar acolo iti apar denumirile tuturor toolbar-urilor pe care le ai tu (sunt bifate) tu le "de"-bifezi. adica dai click pe ele. si asa dispar

1 răspuns:
| danimotenel a răspuns:

Te duci in control panel, dezinstalare programe, si dezinstalezi toate chestile care au la sfârşit toolbar, sau din firefox dai la unelte, apoi pe suplimente apoi pe extensi si elimi ce vrei de acolo.