| csn20 a întrebat:

Cum pot sa schimb masinile in NFS Underground 2? (Adica sa inlocuesc masinile sa bag altele noi, ca sa le schimb asa stiu ma duc la bulina aia albastra... da eu vreau alte masini noi ceva romanesc big grin )
Funda. happy

3 răspunsuri:
| Adrian_5829 a răspuns:

Descarci alte modele de masini si le pui in folderul nfs-ului, exact in locul celor vechihappy

| EdiShukaru a răspuns:

Deci, intri pe NFScars.net si acolo ai o bara sus cu toate nfs-urile si aleg"UG2"...
Apoi zice acolo "Select a brend" si acolo ai dacia.
Descarci o dacie apoi in ai tu un readmee in arhiva masini, bft.

| boruzionut a răspuns:

Hei dar cum schimb masinile de sunt deja in nfs