| Nicknamenone02 a întrebat:

cum pot sa setez la Facebook ca sa poata da si persoanele pe care nu le am la prieteni like la fotografie?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru a putea primi like-uri de la oricine:

○ Setări→ Confidențialitate→ Cine poate vedea postările tale viitoare→ Public

De asemenea, poți seta ca oricine să îți poată lăsa/scrie comentarii.

○ Setări→ Postări publice→ Cine poate adauga comentarii la postarile tale publice→Public

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Cred ca atunci cand adaugi o fotografie, o poti lasa la public...setezi acolo public si gata.