| maddy673 a întrebat:

cum pot sterge conversatiile din yahoo messenger?
fundita pentru cel care ma ajuta...
mersi

Răspuns Câştigător
| Danielgrad a răspuns:

Dai sus la Messenger - preferences - conversation history - view conversation history - in stanga ai toate conversatiile, dai click pe una si apesi pe al treilea buton din dreapta -sus ( sub spatiul unde scrie SEARCH), adica DELETE ENTRIE HISTORY - DELETE.

| maddy673 explică (pentru Danielgrad):

Bine...mersi
apropo daca sterg pe cineva din lista de prieteni el imi mai poate scrie sau ceva de genu'?

| Danielgrad a răspuns (pentru maddy673):

Sterge-l /o din lista, apoi dai la address book ( in lista de prieteni-jos ) si dai dublu click pe acel contact si dai ignore

| maddy673 explică (pentru Danielgrad):

Mersi...ti-am votat ambele raspunsuri si iti dau si fundita
te puphee hee

| Danielgrad a răspuns (pentru maddy673):

Mersi :* :*

7 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Dai messesnger susu preferance dupa aia conversation history apoi view conversation dai acolo selectez conversatia si dai pe delete

| Lary2324 a răspuns:

In bara de sus ai: Messenger--Contacts--Actions--Help. dai click pe Constacts-> Conversation History si apoi le stergi de acolo. Sau poti apasa direct Alt+Shift+V (le apesi deodata), si le stergi din fereastra care iti apare.