| Thuglife02 a întrebat:

cum pot sterge pozele din auto backup de pe o tableta Samsung tab 3. si ce pot face sa nu mai imi raman acel backup.
app sunt conectat cu si cu un telefon la acelasi cont de google+
si cand sterg o poza de pe telefon imi apare pe tableta in galerie / auto backup...cum opresc asta?happy

2 răspunsuri:
| baciustefan16 a răspuns:

Fa-ti un cont de google+ nou si conecteazate cu el la tableta, apropo acel backup se face automat de catre google si iti aprare backup de pe telefon pe tableta pentru ca sunt coctate la acelasi cont google. Deci cel mai convenabil mod de a nu mai aparea acel backup pe tableta e sa o conectezi la alt cont.P.S Dar sa nu conectezi si telefonul la acel cont nou. Funda:-)

| Ileana_Popa_1969 a răspuns:

Cum pot sterge pozele din tableta auto bechup?