| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti trimite mesaje cu numar ascuns? Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Nu mai merge sa trimiti astfel de mesaje de ani buni...
Stiu ca era ceva cu *RI# sau *XC# pe Orange, dar sunt sigura ca nu mai functioneaza.

9 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu se mai poate.Doar apel cu numar ascuns #31#
se folosea #RI# la inceputul mesajului dar nu mai merge.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Http://peperonity.com/go/sites/mview/gabytzukiller/18498637; jsessionid=2C6906B5879E2E42E68F3EC25010C13C.cdb01 Sper sa te ajute. Bafta. :*:*

| Johnweed a răspuns:

Salut! sper sa faci ce ai promis, adica Vot sau Funda, pentru ca sincer nu am inteles absolut nimic din raspunsuriile care le-ai primit pana acum! Deci daca vrei sa suni pe cineva cu numar ascuns sau privat m-ai se spune, inainte de a tasta numarul respectiv, tastazi inainte: # 31# Adica diez 31 diez! Si asta e valabil si cand vrei sa trimiti mesaje inainte casa trimiti mesajul tastezi # 31# Astepti Fundita sau Votulet! bafta

| lovemusic90 a răspuns (pentru Johnweed):

Nu merge happy

| Johnweed a răspuns (pentru lovemusic90):

Ce ma? faci misto de mine? cum sa nu mearga? ca iooo sun in fiecare zii si fac farse la telefon si asa procedez! poate daca tu esti in alta retea eu asa dau mereu din Vodafone si din cosmote! Asta e! ma rog in fine... hai sall nb

| lovemusic90 a răspuns (pentru Johnweed):

Merge sa suni, dar nu sa trimiti mesajwinking

| g2br13l a răspuns:

Nu mai mege

| AndBog a răspuns:

Inainte de textul mesajului *RI#, incearca inainte ca nu mai stiu exact cel putin inainte functiona

| Savù_Jùstin_1979 a răspuns:

#31#07... ce nr. vrei tu!