| Iulian03 a întrebat:

Cum pun poza la xat? Nu avatar adica xat-ul sa aiba o poza al lui

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM PUN POZA PE CHAT-XAT. Poza pe care vrei sa o pui pe XAT incarc-o aici http://imgur.com/ (click pe ''computer''->te duci in computer la locatia pozei prin fereastra deschisa si dublu click pe poza->click pe Start Upload )Acum copiezi al treilea link unde scrie ''HTML Image (websites / blogs)'' ->copiezi tot scriptul de sub el si apoi intra pe chat ->clik dreapta pe numele tau ->si la ''picture'' da-i lipire (paste) la codul HTML copiat! enjoy!