| anonim365 a întrebat:

Cum sa scap de ferestrele suplimentare de la browser? De exemplu, cand sunt pe site la Emag, vreau sa vad un produs, dau click, se deschide o noua fereastra din locul in care am ramas, iar vechea fereastra intra pe un site aiurea. Plus reclamele din lateral, care acopera multe produse. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r323 a răspuns:

Daca esti pe pc, ai mallware, descarci Malwarebytes si dai scan, strege toti virusei aia si ii dai reset si ai scapat

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pentru Mozilla firefox: mergi in meniu-setari si te asiguri ca ai casuta aceasta bifata: "Open new windows in a new tab instead".
https://i.stack.imgur.com/Kxx2D.png

| venividivici2017 a răspuns:

Daca ai Mozilla, instaleaza o extensie la browser gen, Mozilla Ad Block pe care o cauti pe Google.Nu vei mai avea probleme!

| Eddz a răspuns:

Indiferent de ce browser folosesti, instalezi adblock plus si asta ar trebui sa te scape de problema asta enervanta.
https://adblockplus.org aici e link-ul

| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza adwcleaner
ruleaza malwarebytes
instaleaza adblock