| FlorentinMaldan a întrebat:

Cum se cheama modul de minecraft care arata HP-ul la mobi?

Răspuns Câştigător
| DaffyDuck a răspuns:

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Se refera la Damage Indicators. Cand te uiti la un mob iti arata cata viata are si o poza cu acesta si cand dai in el cat damage ii iei. Daca nu stii nu te baga =]]]]]]]]]]]

4 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Nu e mod, trebuie sa ai cea mai noua versiune de minecraft.

| TheSoldier a răspuns (pentru DaffyDuck):

Esti doar un copil. Daca descarci cea mai noua versiune de minecraft TeamExtreme, o sa ai,, Damage Indicators ".Nu face pe desteptul, ca nu esti.

| DaffyDuck a răspuns (pentru TheSoldier):

Umm... De cand joci Minecraft? De ieri? BrB, morr =]]]]

| TheSoldier a răspuns (pentru DaffyDuck):

De curiozitate, cati ani ai?

| DaffyDuck a răspuns (pentru TheSoldier):

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Se refera la Damage Indicators. Cand te uiti la un mob iti arata cata viata are si o poza cu acesta si cand dai in el cat damage ii iei. Daca nu stii nu te baga =]]]]]]]]]]]