| Florinpikachu10000 a întrebat:

cum se poate pune muzica pe un stick USB de pe un calculator.

5 răspunsuri:
| Kasper56 a răspuns:

Trebuie sa formatezi Stickul cu FAT32, ( nu e neaparat sa formatezi) copiezi muzica de acolo de unde o ai o pui in stick, si voila.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bagi stick-ul in PC. Il formatezi cu NTFS daca vrei sa transferi si filme mai mari. Si apoi prin metoda drag and drop tragi fisierele pe stick.
Uite si aici:
https://www.youtube.com/watch?v=TTKpNk3uHos

| dragosbogdan001 a răspuns:

Simplu ca buna dimineata, bagi stick-ul in calculator apesi sa se deschida. Apoi copiezi cu copy+paste din fisierul in care vrei pe stick si gata.

| darrio2007 a răspuns:

Cu copy/paste. Fara sa formatezi.Asa fac eu.