| Catafu a întrebat:

cum se poate schimba melodia de la mesaje sau tonul de apel la telefonul samsung galaxy mini.am intr in setari sunete si nu ma lasa sa setez eu melodia din player. ma lasa numai dintre melodiile telefonului.va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Te duci in market si scrii rings extended. Apoi de la setari, apesi pe selectare si te va intreba. Alegi rings extended(dupa sigla daca nu scrie numele). Si de aici e usor. alegi mel si gata.