| Marian1997 a întrebat:

big grin. Am o problema cu facebook si Adobe Flash Player
FaceBook: imi merge greu la fel si jocurile. Am 760 mb Ram, 256 mb Placa video, iar 2.4 GHZ [ stiu ca e praf dar inainte imi mergea ff bine ]
Adobe Flash Player: Am downloadat " Adobe Flash Player" si imi dispare instalarea de pe desktop. Am downloadat " CCleaner " si am sters toate arhivele si ce mai era si la fel imi apare. Ce pot sa fac? daca stiti ajutati-mabig grin! Dau Funda!

PS: Si youtube merge greu, intrerupt, vocea intrerupta [ la fel inainte mergea bine ] Am dat Click dreapta pe Player >- Settings >- enable acceleration hardware, si merge la fel de greu!

2 răspunsuri:
| Marian1997 explică:

Mi-am luat pc nou am pe el 1 gb placa video 2.5 ghz dual core, 2 gb ram si 258 de bitibig grin si nu mai am nici o problema.

| Tonciu_Cosmin_1999 a răspuns:

Ba priete sitii de ce iti merge greu? Ori e vina de la retea, poate e problema la windows sau nai instala acrobe flas pleyer