| Negoi_Darius_1998 a întrebat:

TPU d...Am si eu 2 conturi facebook si pe unul dintre ele am folosit un numar de telefon... Am bagat pe celalalt cont numarul folosit la contul ala si acuma nu mai pot accesa contul facut prin numarul de telefon!
P.S am sters numarul de pe contul asta pe care l-am bagat dar imi zice ca numarul nu apartine niciunui cont! Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Se pare ca la contul facut prin e-mail ai schimbat cu numarul de telefon. dar asta nu se putea face deoarece iti zicea ca numarul apartine unui alt cont, doar daca ai pus e-mail la contul cu numar.

| Negoi_Darius_1998 explică (pentru KMaddieK):

Eu am folosit numarul la aplicatia messenger pentru android

1 răspuns: