| Nycku1999 a întrebat:

Daca ai Windows 7 piratat, se intampal ceva daca activezi update-urile pentru el?

Răspuns Câştigător
| Stufii a răspuns:

Da se intampla ca s-ar putea sa-ti fie dezactivat, dar daca eviti sa instalezi KB971033 nu se intampla nimic! Iti spun din proprie experienta. Cand descarci si instalezi update-urile ar fi bine sa te uiti dupa acesta si sa-i dai HIDE (click dreapta pe ea si-ti apare Hide update). Sper ca am fost de ajutor! happy

2 răspunsuri:
| David_New_1992 a răspuns:

Da... Ți se rupe Windows-ul... În sensu ca după o perioada se activează "Windows Genuine"... Dar dacă știi sa scapi de "eroare" nu se întâmplă nimic. ✌

| Nycku1999 explică (pentru David_New_1992):

Removewat din cate stiu scoate. Si la fiecare update imi baga Genuine >?