| DonyHD a întrebat:

daca am avut pe cineva la prieteni pe facebook, am vorbit prin chat si dupa aia m-a sters de la prieteni, mai pot sa vorbesc cu acea persoana prin chat? precizez ca imi mai apare arhiva la ce am vorbit si i-am scris ceva dar nu stiu daca primeste sau nu ca nu apare.

Răspuns Câştigător
| MBG a răspuns:

Daca te-a sters nu mai poate primi nici un mesaj de la tine deoarece acele mesaje sunt practic invizibile pentru acel utilizator.

Sper ca te-am ajutat.

╔═.♥.═══════╗
◣_◢ (MBG) ◣_◢
╚═══════.♥.═╝

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Mesaj privat ii poti trimite chiar daca te a sters dar nu pe chat