| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

daca am Clean master si antivirus pe pc e bun? sau nu. ca Clean master l-am mai instalat iar. si din contra cand a facut update la Clean master a bagat Malware adica poti sterge si virusi care a fost infectat pc. e ca un antivirus? sau nu.

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

De obicei clean master este pentru eliminat fisiere nedorite in pc le sterge automat cu antivirusul nu garantez nimic

| Andrei900Boss explică (pentru BostanDaniel1974):

Deci nu ii antivirus? dar de fapt poate elimina si fisiere nedorite. de la Malware?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Da

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt versiuni de bitdefender ce are optimizator inclus. e mai de incredere decat cleanmaster.

| Andrei900Boss explică (pentru gelu1970):

Pai Clean nu ii bun? eu vreau sa am 2 programe.

| gelu1970 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Eu nu as folosi clean.
daca ai bitdefender e suficient.
clean master e un program de "optimizare" si folosirea acestor programe zilnic nu e bun pentru sistemul de operare.

| Andrei900Boss explică (pentru gelu1970):

Ok il dezinstalez.

| Andrei900Boss explică:

Si am uitat ceva ce e PC Boost dar nee nu ma intereseaza. oare merge adica ii bun de ceva Clean Master asta.

| Madalina_Ionela_1994 a răspuns:

Daca ai un antivirus bun nu îti mai trebuie Clean master.Eu de exemplu am pus Bitdefender.

| Andrei900Boss explică (pentru Madalina_Ionela_1994):

Si eu am Bitdefender dar eu am Clean ca sa-mi steagra fisierele din pc.